ערב 1  | יום שלישי 21.9  |  מופע פותח:   

עומר אדם, טונה, יסמין מועלם

אנחנו יודעים כמה אתם התגעגעתם לפסטיבל, אז אנחנו מתחילים אותו הכי חזק: שלושה מופעים בערב אחד, עם שיתופי פעולה מיוחדים בין האמנים ועוד המון הפתעות שלא תראו בשום מקום אחר.

עומר אדם הוא אחד הקולות הבולטים ביותר במוזיקה הישראלית ומי שבמשך שנים שובר שיאים, ממלא אצטדיונים והופעותיו הן סולדאאוט תוך דקות, מפתיע עם אורחים מיוחדים על הבמה ועם ביצועים מוזיקליים בלתי נשכחים ללהיטים מוכרים. עומר אדם פורץ גבולות של סגנונות מוזיקליים, המשלבים בין הישראלי, הים תיכוני, הלטיני והפופ ונותן שואו ענק, שלא משאיר אף אחד יושב.

אבל הבטחנו לכם שלוש הופעות, נכון? אז אחרי עומר, על הבמה יעלה גם טונה, אחד האמנים המוכשרים של הראפ וההיפ הופ הישראלי. אמן שלא מהסס להלביש על הביט שלו ביקורת חברתית ואמירה אישית – ועדיין לירוק מספיק אש בשביל להרים את כל הקהל על הרגליים. אין לו פילטר ואין לו עכבות – רק תשוקה אחת גדולה לבעוט בכל המוסכמות, חברתיות ומוזיקליות, ולהראות לכולם איך עושים היפ הופ ישראלי כמו שצריך.

ואם זה לא מספיק לכם, לבמה הגדולה של היכל מצדה תגיע גם יסמין מועלם – אחרי שנת פריצה מטורפת ואלבום בכורה שתפס לכולם את האוזן. יסמין היא תופעה של ממש, שמביאה לבמה את עולם ההשפעות וההשראות שלה מכל קצוות הקשת המוזיקלית – בוב מארלי ואום כולתום, היפ הופ ופופ, והכל באריזה אחת עדכנית ומחשמלת, שמדבהרת אל הרגש, הלב והרחבה.