זריחה 2 | 22.9 | אור ליום רביעי

מוש בן ארי מארח את: יובל דיין 

מופע הטריו האקוסטי של מוש בן ארי הפך למופע פולחן קלאסי, הקול השמיימי של בן ארי, ההרמוניה המוסיקאלית של הפסנתרן רועי זוארץ ומאסטר כלי ההקשה שחר קצ’קה והשירים היפים והכל כך אהובים של בן ארי שהפכו במופע הקסום הזה למעין מופע משותף של הקהל ומוש. מזה חמש שנים מאז נולד המופע האקוסטי שנדד ברחבי הארץ והעניק לקהל הגדול של מוש עטיפה נקייה וחשופה לשיריו. כבר כמעט שני עשורים שמוש בן ארי הוא חלק בלתי נפרד מהמוסיקה הישראלית עם הגרוב הייחודי לו. מרגיש כאילו המוסיקה שלו נמצאת איתנו מאז ומעולם, מלווה דור שלם ומגדלת דור חדש שאימץ את שיריו. נטו מוסיקה, רגש, קולנס ושמחה הם מה שגורמים לקהל גדול ונאמן לחוות איתו את הדרך. כעת, בן ארי מנגיע למופע זריחה במצדה ושם הקהל צפוי לחוות את אחד מרגעי השיא של המופע המיוחד הזה.

יחד איתו תגיד לפסגת מצדה יובל דיין, שמאז אלבום הבכורה שלה ב-2012 ביססה עצמה כחלק מרכזי בפסקול הישראלי. והיא לא עוצרת – מופיעה על כל במה אפשרית, אפילו בתקופת הקורונה שהשביתה אותנו.

השניים יברכו את הזריחה בהופעה אותנטית, פשוטה אבל כשרונית להחריד. עם קול בלתי נשכח וצלילים שפורטים על נימי הלב, זהו שיתוף פעולה מהסוג שאפשר לראות רק בפסטיבל התמר. ואם אפשר, על רקע הזריחה המדהימה של המצדה.